Momentan esti in modul guest, si ai acces doar la 50% din forum pentru a putea avea acces la 100% din forum va rugam sa va logati.
Momentan esti in modul guest, si ai acces doar la 50% din forum pentru a putea avea acces la 100% din forum va rugam sa va logati.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
VA ROG SA CITITI REGULAMENTUL FORUMULUI SI AL CHAT-ULUI !

 

 Sp3cialk1dor Draw's

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Sp3cialk1dor Draw's Empty
MesajSubiect: Sp3cialk1dor Draw's   Sp3cialk1dor Draw's Icon_minitimeSam Mar 02, 2013 7:31 am

Sp3cialk1dor Draw's 18689043493010_02_13_zpse2faa556
Sp3cialk1dor Draw's AnkoMitarachiDraw_zps81f51dac
Asta e facuta pentru prietena mea :3 .
Sp3cialk1dor Draw's NamikazeMinatoDraw_zps915dfdbd
Sp3cialk1dor Draw's PainDraw_zps3b7f4733
Sp3cialk1dor Draw's SageNarutoDraw_zps37ddf317
Sp3cialk1dor Draw's SasuSakuDraw_zps23db28ad
Tot pentru prietena mea :> .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Sp3cialk1dor Draw's Empty
MesajSubiect: Re: Sp3cialk1dor Draw's   Sp3cialk1dor Draw's Icon_minitimeSam Mar 02, 2013 7:31 am

Frumoase bv Smile
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Sp3cialk1dor Draw's Empty
MesajSubiect: Re: Sp3cialk1dor Draw's   Sp3cialk1dor Draw's Icon_minitimeSam Mar 02, 2013 8:09 am

au iesit bine sa incerc sati dau niste sfaturi Very Happy primul din cauza temei nu prea am inteles nimic din el Neutral urmatoarele sunt mai bune cel cu minato... parul Smile) problema si daca poti ai putea incerca niste umbre
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Sp3cialk1dor Draw's Empty
MesajSubiect: Re: Sp3cialk1dor Draw's   Sp3cialk1dor Draw's Icon_minitimeLun Mar 11, 2013 12:26 pm

Deci umbrele nu lipsesc total, asta e bine, sunt foarte reusite in special acela cu Pain, imi place mult.
Incearca sa le faci apasat cu creionul pentru ca nu se vad bine, insa in resc nu am ce sa zic, doar ca te pricepi si ar trebui sa mai lucrezi un piculet la ochi, sa fie simetrici.
Bravo! Mai astept desene!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sp3cialk1dor Draw's Empty
MesajSubiect: Re: Sp3cialk1dor Draw's   Sp3cialk1dor Draw's Icon_minitime

Sus In jos
 
Sp3cialk1dor Draw's
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fan Zone :: Creatii-
Mergi direct la: