Momentan esti in modul guest, si ai acces doar la 50% din forum pentru a putea avea acces la 100% din forum va rugam sa va logati.
Momentan esti in modul guest, si ai acces doar la 50% din forum pentru a putea avea acces la 100% din forum va rugam sa va logati.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
VA ROG SA CITITI REGULAMENTUL FORUMULUI SI AL CHAT-ULUI !

 

 Fan Fiction : Blooming.

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fan Fiction : Blooming.   Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 12:30 am

Adorabil, ca intotdeauna Wink
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fan Fiction : Blooming.   Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 12:33 am

Scz Dar Mie Numi Place este prea prea feminin si numi place sper sa nu te superi Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 4068897960
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Amenzi : 0
Mesaje : 124
Chakra : 5
A devenit Ninja din : 07/08/2012
Varsta : 26
Sat : konoha

Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fan Fiction : Blooming.   Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 12:39 am

Mie imi place , hai repede cu NEXT
Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 1886899489
Sus In jos
https://lovenaruto.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fan Fiction : Blooming.   Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 3:44 am

Oricum v-am avertizat de sus. Nu va place, nu citit ^^. Si in plus, asta este punctul meu de vedere ca si fata.Poate voi incerca sa scriu si din punctul baietilor de vedere, daca te-ar face fericit
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fan Fiction : Blooming.   Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 17, 2012 10:32 am

Ok, pentru ca mi s-au facut critici cum ca as fi prea feminina, m-am gandit sa incerc si din perspectiva baietilor. Sa imi spuneti ce a iesit pentru ca mie chiar nu imi place. J Va fi scurta, din moment ce sunt la hotel acum si ai mei stau cu ochii pe laptop sa vada ce scriu Very Happy . Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 1764106884

Si uite-ma acasa…Cred ca o pot numi casa. Dupa atatia ani in care nici nu m-am apropiat de Konoha…mi se parea ciudat. Nu imi dau seama cum ma lasasem convins. Poate ca toti avusesera dreptate :poate eram prea moale. Oricum ma simteam piedut.Nu aveam scop, nu aveam nimic. Doar o goliciune infinita in minte. Si mai facusem si o tampenie. Intr-un acces de furie pe mine insumi, o atacasem pe Sakura ( nu imi dadusem asa bine seama pe intuneric ). M-am simtit prost, normal…mai prost decat de obicei, iar cand am vrut sa fac un lucru bun ( am vrut sa ii duc o buruiana ce crestea numai in curtea mea…) si am ascultat din greseala la usa. Ce a zis m-a lasat masca. Si e chiar greu sa ma surprinzi pe mine… De ce ma simteam frustat ca ea poate nu ma mai placea ? Si ca vroia sa plec ?
Iar acum eram tarat de catre Naruto la o asa zisa petrecere impotriva vointei mele :
- Haide, trag de tine ca de cainele mort, se planse el. M-am abtinut de la comentarii, ca de obicei.
- Unde suntem ?am intrebat apatic.
- Acasa la TenTen.Fii dragut si poarta-te bine.Mai ales ca trebuie sa recastigi incredere celorlalti. Baietii m-au acceptat inapoi relativ repede. Mai ales Naruto. El chiar nu mai era idiotul de odinioara(dar inca ma obosea cumplit …). In schimb fetele imi aruncau care mai de care priviri odioase. Cand am intrat si Sakura m-a vazut ,a fugit in baie ca intr-o comedie romantica proasta.Si mai era si pe tocuri ditamai.“Cata melodrama” mi-am zis si mi-am dat ochii peste cap. Ea chiar nu se schimbase…sau poate ca da?In urmatorul minut s-a intors in camera si a stat NUMAI cu spatele la mine, razand si vorbind cu ceilalti. M-am simtit…ciudat, din nou. Si asta chiar nu imi era caracteristic mie. M-am ascuns cu Neji si dubiosul ala de Sai langa biblioteca. Totusi, nu ma puteam abtine sa nu ii arunc priviri pe furis.



~ M-am simtit invingator. Imi placea cand eforturile mele dadeau roade. Sasuke se intorsese, iar dispozitia mea era la cote maxime. Am vrut sa ma intalnesc cu Hinata (era unii dintre putinii care ma suporta fericit), dar mi-a dat intr-un fel peste nas zicand ca are treaba cu fetele. Dar supararea nu ma tine niciodata mai mult de 1 minut si 20 de secunde. Am mers dupa Sasuke sa il iau la petrecere. Shikamaru ma anuntase chiar cu o ora in urma. Bineinteles Ino ii spusese lui Choji ca nu era decat o intalnire micuta si sa nu invite prea multi oameni, dar Choji ii spusese si lui Sai si lui Shino si la restuuuu. Chiar si Akamaru si Kiba veneau 100%. Eu aflasem printre ultimii, chiar dupa Hinata, ceea ce mi se pare un pic aiurea, pentru ca eu mereu aflu lucrurile intai. Am respirat. Parca incepuse sa se simta creierul incins. Obosisem de la atata gandit. Aveam nevoie de ramen.
Apoi mi-am amintit de Sasuke si de petrecere. Am mers spre casa lui.Trecuse mult timp de cand nu fusesem acolo. Statea afara, holbandu-se. Dumnezeu stie la ce se uita. Cerul niciodata nu imi dadea prea mult de gandit, lucru opus in cazul lui :
- Sasuuuuuuuukeeeee, am strigat eu.
- Ce-i?a intrebat el fara sa se uite la mine.
- Hai sa mergem la un fel de intalnire.
- De ce as merge ?
- Pentru ca toti te asteptam.
- Mda.
- Serios !Crede-ma pe cuvant !
- Ma rog. Vin. Dar sa speram ca nu voi strica nimic, a zis indreptandu-se spre casa. Vin imediat.
Am plecat in 2 minute . De la casa lui TenTen deja rasuna muzica. Avusesem noroc ca baietii nu intrasera inca. Nu suportam sa ciocan la usa. Nu stiu ce s-a intamplat, ma uitam la Hinata pe tocuri, dar stiu ca brusc s-a intors si a alergat dupa Sakura in baie. M-am intors spre Sasuke :
- Am facut noi ceva?
- Presupun ca eu…a zis el, parand sa nu ii pese cu adevarat.
S-au intors curand, iar Ino s-a urcat pe masa anuntand jocul de adevar sau provocare. Voi alege numai provocari !Pentru ca eu nu ma las niciodata batut.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fan Fiction : Blooming.   Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 05, 2013 4:22 am

toate sunt foarte frumoase si ai un talent extraordinar
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fan Fiction : Blooming.   Fan Fiction : Blooming. - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Fan Fiction : Blooming.
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fan Zone :: Creatii-
Mergi direct la: